.

.

סל ארוג יד, סל ארוג יד, סל פירות וירקות עגול בצבע דבש, אחסון מזון, סל פיקניק

סל ארוג יד, סל ארוג יד, סל פירות וירקות עגול בצבע דבש, אחסון מזון, סל פיקניק

ILS 246.97
סחורה
זמין.

-מילוי עם חומר ראטאן ארוג ידידותי לסביבה, מגש מזון זה לא ישפיע על איכות האוכל שלך תוך הוספת נגיעה רגילה לכל חדר -סל סלסול יכול לשמש כמתלט הגשה, סל לחם, אוכל, תה, משקאות המגישים, מגשי דקורטיביים שולחן קפה, מגש קפה, סל פירות או מגש מארחת. מגש תצוגת הלחם קל מאוד לניקוי, פשוט צריך לנגב נקי עם בד לח. ידיות נראות בכל קצה הופכות את מגש הראטאן הארוג ביד למגש הגשה מושלם. -עם צבע טבעי וגודל מתאים, מגש עגול זה יכול להיות ממוקם על שולחן, שולחן קפה, ארון, שולחן איפור או כל חלק בבית מקסים. -מילוי עם חומר ראטאן ארוג ידידותי לסביבה, מגש מזון זה לא ישפיע על איכות האוכל שלך תוך הוספת נגיעה רגילה לכל חדר. -סל סלסול יכול לשמש כמתלט הגשה, סל לחם, אוכל, תה, משקאות המגישים, מגשי דקורטיביים שולחן קפה, מגש קפה, סל פירות או מגש מארחת. מגש תצוגת הלחם קל מאוד לניקוי, פשוט צריך לנגב נקי עם בד לח. ידיות נראות בכל קצה הופכות את מגש הראטאן הארוג ביד למגש הגשה מושלם. -עם צבע טבעי וגודל מתאים, מגש עגול זה יכול להיות ממוקם על שולחן, שולחן קפה, ארון, שולחן איפור או כל חלק בבית מקסים. -כילוי עם חומר ראטאן ארוג ידידותי לסביבה, מגש מזון זה לא ישפיע על איכות האוכל שלך תוך הוספת נגיעה רגילה לכל חדר. סל-סל יותר יכול לשמש כגש מגש, סל לחם, אוכל, תה, משקאות מגשים, מגשים דקורטיביים שולחן קפה, מגש קפה, סל פירות או מגש מארחת.-מגש תצוגת הלחם קל מאוד לניקוי, פשוט צריך לנגב נקי עם מטלית לחה. ידיות נשיאות בכל קצה מכין מגש ראטן ארוג ידני מגש הגשה מושלם.-עם צבע טבעי וגודל מתאים, מגש עגול זה יכול להיות ממוקם על שולחן, שולחן קפה, ארונית, שולחן איפור או כל חלק בבית מקסים. מפרט : שם : פיקניק פונקציונל פיקניק : חטיף חטיפים כלול : 1*פיקניקסיקה יש לך שאלות לגבי המוצר, אנא צור איתי קשר, אנו ניצור איתך קשר תוך 24 שעות ונתן לך תשובה מספקת. גודל המוצר נמדד ידנית, ושגיאת הגודל היא בלתי נמנעת. אם אתה מודאג במיוחד, אנא קח את זה בזהירות.

] על המוצר עד

Name:
Picnic Storage
Function:
Store snacks
Package Included:
1*Picnic basket:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
The size of the product is measured manually, and the error of the size is inevitable. If you are particularly concerned, please take it carefully. :

קונים גם בוחרים