.

.

מדפסת תווית תרמית ספ410 מדפסת תווית משלוח תרמית, מדפסת תווית 4 על 6, יצרנית תווית תרמית, תואמת לשופיפיי, איביי, י.,, יו.

מדפסת תווית תרמית ספ410 מדפסת תווית משלוח תרמית, מדפסת תווית 4 על 6, יצרנית תווית תרמית, תואמת לשופיפיי, איביי, י.,, יו.

ILS 2.00
סחורה
זמין.

מהר יותר, טוב יותר וקל יותר עבור עסקים ומשקי בית ספק את פתרון ההדפסה הבולט ביותר על ידי טכנולוגיה ושירות מקצועיים. המשך שיפור והתקדמות מתמדת. מתאים לעסקים קטנים - מדפסת תוויות תרמית זו יכולה לענות על צרכים בפלטפורמות מסחר אלקטרוני ותחבורה שונות, כולל איביי, , שופיפי, אסטי, עליות ,PS וכו'. עם זה שולחן העבודה תווית מדפסת, אתה יכול לסיים שלך תווית הדפסת בבית ללא דיו או סרט. זה פשט את תהליך הדפסת התוויות, וזה יכול להיות עוזר שימושי שיעזור לך לחסוך זמן וכסף. (לא בלוטות ' לא עבור כרומבוק). התקנה בלחיצה אחת על מערכות מרובות-מדפסת תוויות משלוח תרמי של ספ410 תואמת לחלונות (7 וחדשים יותר/2000/אקס-פי/ויסטה), מערכת ההפעלה של מק ולינוקס. זה 4 עד 6 משלוח תווית מדפסת הוא קל להתחבר ולעבוד בכמה צעדים. אנא הורד את מנהל ההתקן מהאתר הרשמי של תעודת הזהות לפני ההדפסה. עם תוכנת מעצב תוויות תעודת זהות בחינם המסופקת, תוכלו ליצור בקלות תוויות מותאמות אישית להדפסה.25 "הדפסת רוחב עבור תרמית תוויות-את חינם תווית מדפסת עבור עסקים קטנים תומך הדפסת רוחב של 2" כדי 4.25 "(50 מ "מ-108 מ" מ). זה יכול להדפיס סוגים שונים של תוויות דרך התוויות התרמיות של כל מותג. זה חינם מדפסת תומך מאוורר-לקפל תוויות רול תוויות, אתה יכול הדפסת 70+ סטנדרטי גודל תוויות עם זה. לא רק לתוויות משלוח, אלא גם לתוויות עשה זאת בעצמך, תוויות אף-בי-איי, תוויות כתובות, תגי תזכורת וכו'. ביצועים גבוהים על מהירות ואיכות הדפסה-נתמך על ידי טכנולוגיית הדפסה במהירות גבוהה של 5.9 שב " ס (150 מ מ/ש), מדפסת תוויות זו לחבילות משלוח יכולה להדפיס 72 גיליונות של 4 על 6 תוויות לדקה, ולשפר את יעילות העבודה שלך במידה ניכרת. עם מהירות ההדפסה הגבוהה שלו, הוא מספק גם 203 דפי רזולוציה גבוהה למשתמשים, כך שאינך צריך לדאוג להדפסה מטושטשת או מפוקסלת. מתקדם אוטומטי תווית זיהוי & נייד עיצוב-את חינם תווית מדפסת יכול באופן אוטומטי להתאים את תווית עמדה עם שלה אינטליגנטי נייר להחזיר פונקציה, המאשר כי כל תווית מודפס בצורה נכונה. יצרנית תוויות המשלוח כל כך ניידת שתוכלו להרים אותה ביד אחת ולהניח אותה על שולחנכם מבלי לתפוס יותר מדי מקום. בשל שלה מעולה עיצוב וביצוע, שלנו תרמית תווית מדפסת כבר מאוד מומלץ על ידי 30 + מקצועי מדיה.

] על המוצר עד

קונים גם בוחרים