.

.

1-3 / 4 אינץ חור מסור, 45 ממ דו מתכת חור מסור, 1.45 אינץ חיתוך עומק מסור קידוח כלי עבור עץ שהחור לוח דיקט פלסטיק קיר

1-3 / 4 אינץ חור מסור, 45 ממ דו מתכת חור מסור, 1.45 אינץ חיתוך עומק מסור קידוח כלי עבור עץ שהחור לוח דיקט פלסטיק קיר

ILS 0.33
סחורה
זמין.

*תכולת חבילה : אתה תקבל 1 יחידות גבוהה קשיות חור מסור, 1 יחידות משושה שוק ארבור, 3 יחידות מרכז ביטים 1 יחידות אלן ברגים השילוב של להבים דו-מתכתיים ושיני פלדה חדות במהירות גבוהה עם עיצוב קצה נקי ללא חיבור מבטיח חיתוך חלק ונקי של להב מסור החור. גודל מוצר : קוטר החיתוך של מסור החור הוא 1-3/4 ב /45 מ מ, עומק החיתוך הוא 1.45 אינץ/37 מ מ, ואת הקוטר של השוק הוא 0. נא לשמור על המקדח במגע ישיר עם משטח החיתוך במהירות נמוכה, כך שאתה יכול לקבל חתך עגול חלק ונקי. חומר יוצא מן הכלל : מסור החור בנוי מ-42 פלדה מהירה ובי מתכת, מצויד בציר כבד, קשה יותר (65 שעות בלבד), קשיחות טובה יותר, חוזק חיתוך גבוה יותר, עמידות בפני שחיקה חזקה יותר וחיתוך מהיר וחלק יותר. *מגוון רחב של יישומים : נהדר עבור לחיתוך על עץ, דיקט, פלסטיק, לוח גבס, רך גבס, קרש חיתוך, ודק מתכת. זה הוא גם מאוד מתאים לבית פרויקטים כגון שקוע אורות, רמקולים, צינורות אוויר, וכו'. 100% לקוחות מרוצים : ג ' יוזרמי מרגיש בטוח שאתה תאהב את המוצר שלנו, כי אנו נותנים את הכסף שלך בחזרה אם אתה לא מאושר עם הרכישה שלך בתוך 30 ימים. פשוט לפנות אלינו כדי לעשות את זה נכון. אודותינו : המתמחה במוצרים ביתיים ומשרדיים, ג ' יוזרמי עובד על מספק מוצרים אמינים, איכותיים ומעשיים ללקוחות גלובליים. שביעות הרצון שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו מקווים שאתה יכול לנסות את המוצרים שלנו ג 'יוזרמי 1-3/4 אינץ' חור מסור, 45 מ מ דו מתכת חור מסור, 1.45 אינץ 'חיתוך עומק ראה קידוח כלי עץ קורנהול לוח דיקט פלסטיק קיר גבס מתכת סיבית, שחור מט מפרט : חומר : מ42 פלדה במהירות גבוהה דו מתכת צבע : שחור מט חיתוך קוטר : 1-3/4 אינץ' / 45 מ מ חיתוך עומק : 1.45 אינץ ' / 37 מ מ חיתוך שלב : 1.התקנת חורי מדריך ומסורי חור.לתקן את מקדח ישר על חיתוך משטח ולאחר מכן לסובב בכיוון השעון כדי תרגיל.כאשר קידוח, את מקדח צריך להישמר יציב, לא מזועזע, לחתוך לאט ולשמור על לחץ יציב. מסור החור חותך את החור מיד. חבילה כוללת : 1 איקס 1-3/4" חור מסור 1 איקס משושה שוק ארבור 3 איקס מרכז ביטים 1 איקס אלן ברגים 30 ימים אחריות & אין סיכון רכישה ג 'יוזרמי אהבה לתת ללקוחות שלנו משביע רצון מוצרים במחיר סביר ויש לי חווית קנייה נעימה אם יש לך שאלות על המוצר, אתה יכול לפנות אלינו באמצעות דוא" ל, אנחנו נפתור את הבעיה שלך בתוך 24 שעות בדרך כלל. בבקשה לתת לנו הזדמנות לפתור את כל בעיות, תודה לך! אם אתה לא מרוצה עם הרכישה שלך בתוך 30 ימים מכל סיבה שהיא, יידע אותנו ואת המוצרים שלנו תומכים בהחזרות ללא תנאי.

] על המוצר עד

Material:
M42 high-speed steel and BI metal
Color:
Matte Black
Cutting Diameter:
1-3/4 inch / 45 mm
Cutting Depth:
1.45 inch / 37 mm
Cutting Step:
1.Installing guide holes and hole saws.:
2.Fix the drill bit straight on the cutting surface and then rotate clockwise to drill.:
3.When drilling, the drill bit should be kept stable, not shaken, cut slowly and maintain a stable pressure.:
4. The hole saw then cuts out the hole immediately.:
Package includes:
1 x 1-3/4 Hole Saw:
1 x Hex Shank Arbor:
3 x Center Bits:
1 x Allen Wrench:
30 Days Warranty & No Risk Purchase:
Jiozermi love giving our customers satisfactory products at an affordable price and have a pleasant shopping experience:
If you have any questions about the product, you can contact us by email, we will solve your problem within 24 hours usually. Please give us a chance to solve any problems, thank you!:
If you are not satisfied with your purchase within 30 days for any reason, let us know and our products support unconditional returns. That's the Jiozermi :

קונים גם בוחרים